Kaip lietuviai į Maskvą įžengė

Istoriją apie tai, kaip lietuviai Juodojoje jūroje girdė žirgus, žinome visi. Man tik įdomu, kokie tuomet buvo arkliai mutantai, kad kliaukė sūrų jūros vandenį. Dar viena istorija apie lietuvių žygius nutiko vos prieš kelias dienas. Lapkričio 10–12 dienomis Maskvoje vykusioje namų garso sistemų parodoje „MHES 2017“ (Moscow Hi-End Show) lietuvių bendrovė „Audio Video Dizainas“ pavergė daugumos lankytojų širdis.

Tai buvo ne šiaip pasivaikščiojimas. Lietuvos rinkos senbuvė bendrovė „Audio Video Dizainas“ Maskvoje dalyvavo kaip japonų įmonės „Technical Brain“ atstovė Rytų Europai ir Baltijos šalims. „MHES 2017“ parodoje įvyko „Technical Brain“ pradinio stiprintuvo „TBC-Zero/EX2 Complete“ pasaulinė premjera (už Japonijos ribų). Iš kitų dalyvių lietuviai išsiskyrė pristatydami brangiausią parodoje garso technikos komplektą.

„Audio Video Dizainas“ ekspozicijoje jį buvo galima išvysti ir išgirsti kartu su jau paminėtu aparatu „TBC-Zero EX2 Complete“ (su integruotu phono korektoriumi), galios stiprintuvais „TBP-Zero/EX“ (monoblokais) bei garso kolonėlėmis „TAD Reference One“. Kaip garso šaltinis naudotas tinklo grotuvas „Versus Audio“ su SAK „MSB Diamond IV DAC“, vinilinių plokštelių grotuvas „Brinkmann Balance“ su „Graham 1.5T“ garso ėmikliu (angl. tonearm) ir phono galvute „ZYX Omega premium S“.

Likusią istorijos dalį pamatysite fotoreportaže

„Audio Video Dizainas“ ekspozicija parodoje „MHES 2017“.

„Technical Brain“ stiprintuvai: pradinis „TBC-Zero EX2 Complete“, galios „TBP-Zero/EX“.

Garso kolonėlės „TAD Reference One“.

Vinilinių plokštelių grotuvas „Brinkmann Balance“.

„Audio Video Dizainas“ ekspozicijos filmuota medžiaga

https://www.youtube.com/results?search_query=mhes+2017+tad+reference

 

 

 

 

One Comment

  • Antanas parašė:

    Sveiki,
    Naujas ir įdomus puslapis, palinkėčiau daugiau teksto, mažiau foto, nes pasakojimas tarsi nutrūksta įdomiausioje dalyje.
    Dėl žirgų girdymo Juodojoje jūroje.Ilgą laiką, tai buvo tarsi klausimas skirtas apgauti, nes atsakymas turėjo būti „ne, nes žirgai jūros vandens negeria.“ Tačiau, kai lietuviai XXI a. pakartojo kelionę žemaitukais iki Juodosios jūros, anie godžiai tą vandenį gėrė. Tai va, ne mutantai, o žemaitukai. O gėrė, nes Juodosios jūros vanduo palyginti nesūrus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

More 47 posts in Apžvalgos category
Recommended for you
Cambridge Audio EDGE NQ

Labai geras tinklo grotuvas – Cambridge Audio EDGE NQ. Išties geras, juolab kad kokybiškų tokio...