Kaip išsirinkti išmanųjį telefoną

Man patinka moterys… ypač kai manęs paklausia patarimo apie elektronikos prietaisus. Tuomet galima ir pašmaikštauti (kitais atvejais apie techniką kalbu rimčiau).

Labai išmanus

Pažįstama pasiteiravo apie išmaniuosius telefonus. Tąsyk, žibančiomis akimis ir rimta veido išraiška, liejau savo išmintį per kraštus.

Dėsčiau jai: nors kartą tikslingai ir sąmoningai pabūk blondine. Aplankyk mobiliojo ryšio operatorių. Užsuk į didžiausią jo saloną, kur klientų laukia jauki aplinka ir patogūs minkštasuoliai. Eidama pirkti telefono būtinai pasiimk mėgstamiausią rankinę ir įšok į mėgstamiausius batelius. Salone paprašyk parodyti visus, tau iš pirmo žvilgsnio patikusius, telefonus. Tuomet visus išmaniuosius vieną po kito paimk į ranką ir palaikyk priglaudusi prie ausies. Įdėk telefoną į rankinė, ištrauk iš jos ir taip kartok su kiekvienu modeliu po keletą kartų. Pasižiūrėk, kaip atrodai veidrodyje laikydama prie ausies tą daiktą. Ar su juo taip pat jaukiai jautiesi kaip avėdama mėgstamus batelius? Ar tau patinka jį liesti, glostyti ir čiupinėti? Svarbiausia – įvertink savo poreikius ir įpročius. Daugiau laiko praleidi kalbėdama mobiliuoju telefonu ar naršydama internete? Ar žaidi kompiuterinius žaidimus, naudojiesi įvairiomis programėlėmis? Ar dažnai fotografuoji telefonu ir t. t.

 Kas didesnė BLONDINĖ

Dėstydamas savo mintis, pusiau rimtai, pusiau juokais, įtikinau savo pašnekovę. Tiesa, nesitikėjau, kad ji, rinkdamasi naują išmanųjį telefoną, tiksliai laikysis mano duotos instrukcijos.

Per pastaruosius 10 metų, nuolat klausiamas nuomonės dėl įvairių elektronikos prietaisų, išmokau vieną pagrindinę patarėjo taisyklę: dažniausiai klausiama tikintis patvirtinimo, o ne patarimo. Tikimasi, kad aš patvirtinsiu numatyto pirkinio racionalumą.

Grįždamas prie temos, kaip išsirinkti išmanųjį telefoną, galiu pasidžiaugti ne tik minėto patarimo vaisingumu, bet ir gautu dar vienu „Single Malt“ (kas žino – tas supras). Mano užklausovė prisipažino, kad pradžioje jautėsi nejaukiai konsultantų akivaizdoje žaisdama su aparatais. Tačiau netrukus į viską pasižiūrėjo kitomis akimis. Patiko ne tik pats rinkimosi procesas, bet ir įgyta nauja patirtis. Tai kas didesnė BLONDINĖ? Tas, kuris nusiperka daiktą jo net neišbandęs, o tik remdamasis surinkta informacija internete? Ar tas, kuris pirmiausia apžiūri ir išbando gaminį? Manyčiau, kad reikėtų išmėginti abu būdus, bet apskritai aš ne apie tai.

 Ar žinome, ko reikia

Tikrai nežadu ir nesitikiu paneigti, kad informacija apie techninius duomenis, prekės ženklo įvaizdis, ekspertų ir vartotojų vertinimai gali atskleisti gaminio kokybę ir funkcionalumą. Tačiau… ar mes patys visada žinome, ko mums reikia? Vis dažniau stengiamasi prisitaikyti prie įsigyto madingo elektronikos prietaiso, nei pirkti gaminį atsižvelgiant į savo poreikius. Manyčiau, kad viena iš priežasčių – pastaruoju metu vykstanti arši gamintojų tarpusavio kova, kurios fronte sutelktos galingos rinkodaros pajėgos. Gali atrodyti, kad vykstant tokiems karams vartotojai kaip avių banda bėga ten, kur juos veja.

 

There are no comments yet

Why not be the first

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

More 10 posts in Be rubrikos category
Recommended for you
Paroda „AudioGourmet 2015“

  Garso technikos paroda „Audiogurmet 2015“ – ateikite, pamatykite, išgirskite. Geriau kartą pamatyti nei 100...