Audio Solutions – misija neįmanoma

Šių metų pradžioje lietuvių bendrovė „AudioSolutions“ išleido naują akustinių sistemų seriją „Figaro“. Ši žinia sparčiai pasklido interneto platybėse. Kiek pavėluotai, tačiau ir aš gavau žiniasklaidai skirtą informacijos paketą (nuotraukas ir tekstą anglų kalba). Nepuoliau strimgalviais vytis nutolstančio naujienų sklaidos traukinio. Pamaniau, jei iki „AudioSolutions“ gamyklos Vilniuje ranką paduot, galiu būti tas, kuris vienas iš pirmųjų išgirs, kaip skamba „Figaro“. Juolab kad galimybė analizuoti procesą vien iš nuotraukų manęs jau senokai netenkina. Taip belaukdamas atsakymo „gausiu ar ne“, prisiminiau galvakojus moliuskus.

„AudioSolutions“ akustinių sistemų serija „Figaro“

Yra galvakojis keturžiaunis moliuskas Nautilus, turintis spiralinę kriauklę ir vienintelis toks išlikęs iš triaso (prieš 230 mln. metų) periodo. Dar yra garso kolonėlės „Bowers & Wilkins Nautilus“, kurias medžioju jau daugelį metų. Esu buvęs „Bowers & Wilkins“ gamykloje Jungtinėje Karalystėje, mačiau, kaip gaminami „Nautilus“ modeliai. Lankiausi  „Bowers & Wilkins“ tyrinėjimų ir konstravimo centre Londone. Daug kartų regėjau „B&W Nautilus“ kolonėles įvairiose parodose, išvydau jas ir Honkonge vykusiame renginyje. Tačiau niekur ir niekada „Nautilus“ nebuvo prijungtos prie garso technikos, niekuomet nebuvo galimybės paklausyti, kaip atkuriama muzika. Visgi neprarandu vilties, gal kada nors (Once in a blue moon).

„Bowers & Wilkins Nautilus“

Kol kas viliuosi, jog kolonėlės „Figaro“ netaps dar vienu mano Nautilus, aptinkamu tik nuotraukose arba parodose. Juolab kad artėja paroda „Munich High End 2018“, kurioje, kiek žinau, „AudioSolutions“ demonstruos savo gaminius. Tad, gerbiami tautiečiai, tie, kas nori pamatyti ir gal išgirsti, kaip skamba vienos geriausių Lietuvoje pagamintų akustinių sistemų, kviečiu apsilankyti Miunchene (Vokietija), garso technikos parodoje, kuri vyks gegužės 10–13 dienomis.

„AudioSolutions“ serijoje „Figaro“ yra 17 skirtingų apdailos variantų

Aš suprantu, kad bendrovei „AudioSolutions“, vykdančiai intensyvią veiklą užsienio rinkose, svarbu tinkamai sudėlioti prioritetus, paskirstyti resursus. Tad kantriai laukdamas, kol pavyks kurias nors Jų kolonėles išbandyti savo aplinkoje (kol kas tai misija neįmanoma), pasidalinsiu su skaitytojais „Figaro“ vaizdais ir žvilgsniu per objektyvą į lietuviškų akustinių sistemų gamybą.

 

There are no comments yet

Why not be the first

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

More 47 posts in Apžvalgos category
Recommended for you
Cambridge Audio EDGE NQ

Labai geras tinklo grotuvas – Cambridge Audio EDGE NQ. Išties geras, juolab kad kokybiškų tokio...